KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11607565
nr 1160 7565
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Etsning, Ã…sa, 145/260, signerad, motivet: 26,5x22,5
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
måndag 5 februari 2018
kl 19:59:39